Zdobywaj drogę z mocą!

Rower elektryczny to nowoczesna alternatywa dla roweru tradycyjnego. W odróżnieniu od klasycznych jednośladów, rowery elektryczne wspomagają jazdę przy pomocy silnika elektrycznego wbudowanego w koło. Rower elektryczny porusza się bezszelestnie i umożliwia jazdę bez zbędnego wysiłku rowerzysty. Rowery elektryczne są powszechnie używane na świecie - korzystają z nich zarówno starsi, jak i młodsi użytkownicy. Rowery elektryczne to idealny środek do poruszania się po zatłoczonej przestrzeni miejskiej oraz doskonały pomysł na rekreację.

Inteligentne wspomaganie

Silnik uruchamia się automatycznie, kiedy zaczynasz pedałować. Sprytny kontroler dodaje Ci tyle mocy, aby płynnie wystartować i kontynuować jazdę na dowolnie wybranym przez Ciebie poziomie wspomagania. Jeśli chcesz zatrzymać rower wystarczy, że naciśniesz dźwignię hamulca lub przestaniesz pedałować. Silnik automatycznie się rozłączy.

Szybko do celu

Rower elektryczny to świetny środek transportu w mieście. Korzystając z niego, omijasz korki i docierasz szybko do pracy czy domu. W odróżnieniu od klasycznego roweru podróż rowerami EcoBike nie wymaga nadludzkiej siły (po całym dniu pracy :) i umożliwia dotarcie na miejsce bez zmęczenia.

Tradycyjna przejażdżka

Użytkujesz rower w standardowy sposób, przy zgaszonym silniku. Niska waga roweru dodatkowo odciąża Cię w pedałowaniu. Gdy tylko poczujesz zmęczenie, możesz wesprzeć mięśnie siłą silnika!

Rowery elektryczne
Rowery elektryczne
Rowery elektryczne
Rowery elektryczne
Rowery elektryczne
Rowery elektryczne
Rowery elektryczne
Rowery elektryczne
Rowery elektryczne
KANDS

Rowery elektryczne KANDS

Zobacz ofertę

STORM

Rowery elektryczne STORM

Zobacz ofertę